تلگرام طبق متنی که در آن تغییرات آپدیت جدید را اعلام کرده است گفته است که: برای ما اطلاعات شخصی کاربرانمان مقدس است، ما هرگز از اطلاعات شما استفاده نمی کنیم تا تبلیغات را هدف قرار دهیم. ما هرگز اطلاعات خود را به اشخاص ثالث افشا نمی کنیم. ما فقط آنچه را که برای کار Telegram به طور کامل ضروری است، ذخیره می کنیم.
در سال 2013، ما با استفاده از رمزنگاری پایان دادن به پایان نامه، میلیونها نفر از مردم توانستیم داده های خود را بر روی داده های خود انتقال دهند.
امروز، ما صدها میلیون کاربر را به کنترل کامل هر مکالمه خصوصی که تاکنون داشته ایم، می دهیم. اکنون میتوانید هر پیامی را که از هر دو طرف در هر چت خصوصی بفرستید یا دریافت کنید حذف کنید. پیام ها برای شما و شخص دیگر ناپدید می شوند – بدون رها کردن.
باز کردن همه چیز
ویژگی “Unsend” که ما معرفی کردیم 2 سال پیش فقط برای پیامهای ارسال شده توسط شما و فقط 48 ساعت کار کردیم. اکنون می توانید پیام هایی را که دریافت کرده اید «ارسال کنید»، و محدودیت زمانی وجود ندارد. شما همچنین می توانید هر چت خصوصی را به طور کامل از هر دو دستگاه خود و شخص دیگری با دو شیپور خاموشی حذف کنید

حمل و نقل ناشناس

برای اینکه حریم خصوصی شما کامل شود، ما همچنین راهی را برای محدود کردن افرادی که میتوانیم پیغامهای شما را منتقل کنیم معرفی کردیم. هنگامی که این تنظیم فعال می شود، پیام های ارسال شده شما دیگر به حساب شما منجر نمی شوند – آنها فقط یک نام غیرقابل کلیک در قسمت “از” نمایش می دهند. به این ترتیب افرادی که با آنها گپ میزنید هیچ اثبات قابل تاییدی برای آنها وجود ندارد.

/video/

این ابزار جستجو جدید در تنظیمات همچنین پاسخ های هر سؤال مربوط به Telegram بر اساس پرسش های متداول را نشان می دهد:

جستجوی Emoji و GIF ها
جستجوی GIF و برچسب در تمام سیستم عامل های تلفن همراه ارتقا یافته است – اکنون بهتر به نظر می رسد و گربه های بیشتری پیدا می کند. هر GIF شما را می توان با ضربه زدن و نگه داشتن پیش نمایش. بسته های تابلوچسبها اکنون دارای آیکون هستند، که باعث می شود انتخاب بسته مناسب آسان تر شود. GIF های بزرگ و پیام های ویدئویی در Telegram در حال حاضر پخش می شوند، بنابراین شما می توانید آنها را تماشا کنید بدون انتظار برای تکمیل دانلود.
در Telegram برای آندروید، شما هم اکنون می توانید از کلمات کلیدی در بسیاری از زبان ها برای یافتن هرکدام از شکلک ها استفاده کنید. اگر ما یک کلمه کلیدی برای یک شکلک را از دست ندهیم، خوش آمدید به اینجا پیشنهاد دهید – جستجوی Emoji بدون نیاز به Update Telegram به طور مداوم بهبود خواهد یافت.

هنگام تایپ کردن پیام، یک لیست از Emoji مربوطه را مشاهده خواهید کرد. اگر دوست دارید یک شکلک به اندازه کافی برای ارسال آن بدون یک متن همراه باشد، شکلک در گپ در Android ظاهر می شود (در iOS به زودی).

VoiceOver و TalkBack
ما برای ویژگیهای قابلیت دسترسی – VoiceOver در iOS و TalkBack در Android اضافه شده ایم. این تکنولوژی های مبتنی بر ژست به شما بازخورد گفتاری می دهد تا بتوانید بدون مشاهده صفحه نمایش از Telegram استفاده کنید.

دوستان متن بالا از سایت رسمی تلگرام با مترجم گوگل ترجمه شده است، فعل و فاعلاش یکم مشکل دار بود شرمنده.

آپدیت تلگرام در 24 مارس 2019 به صورت رسمی منتشر شده است.

امیدوارم از این مطلب بهره برده باشید.

برای امتیازدهی به این پست کلیک کنید!
[مجموع: 0 میانگین: 0]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *