اینستاگرام و فیس بوک ; ساعاتی پیش در عملکرد این دو برنامه اختلال هایی ایجاد شد که کاربران نمیتوانند پست بگزارند یا پیامی دریافت نمیکنند ، برخی از کاربرای این دو اپلیکیشن نمیتوانند به حساب های خود وارد شوند.

شرکت فیس بوک به این اختلال واکنش نشان داد و در حساب رسمی توییتر خودش توییتی را پست کرد که شرح توییت این بود: ما از این اختلال آگاه هستیم و درحال بررسی و رفع این اختلال هستیم

این اختلال آنقدر اختلال گسترده و عجیبی بوده که همه دنیا حیرت زده شده اند و به دنبال این هستند که اختلال برای چه هست، از همین رو سایت معروف در زمینه نظارت وضعیت سرور اپلیکیشن ها ( downdetector ) گزارش داده است که اپلیکیشن فیس بوک برای بخشی از کاربران آمریکای جنوبی، مرکزی و شمالی و بخشی از شمال اروپا قطع شده است.

این اختلال در ایران هم بوجود آمده است که کاربران گزارش داده اند به حساب های خود در اینستاگرام نمیتوانند وارد شوند ، اختلال هایی در قسمت تنظیمات حساب کاربری شان ایجاد شده و نمیتوانند برخی تنظیمات را تغییر دهند و نمیتوانند پست بگزارند.

واکنش تند وبسایت های خارجی به این اختلال به این است که بالاخره چه اتفاقاتی دارد می افتد ، درحال ادغام سازی اند؟ ، حملات DDOS است؟ ، زیاد بودن کاربران است؟

 

بروزرسانی1: حساب رسمی توییتر بعد از توییت اولش که گفته بود درحال رفع این اختلال هستیم یک توییت جدید زد و گفت این اختلال حملات DDOS نبوده و درحال رفع هستیم.

 

بروزرسانی2: دقیقای پیش مشکل اختلال اینستاگرام برطرف شده است. 23/اسفند/97

برای امتیازدهی به این پست کلیک کنید!
[مجموع: 0 میانگین: 0]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *