آموزش رایگان ساخت موزیک اکولایزر در افترافکت مثل رادیو جوان

آموزش ساخت موزیک اکولایزر در افترافکت

موزیک اکولایزر که امروزه میتونه شمارو تو شبکه های احتماعی به درآمد قابل توجهی برسونه از طرفی هم خیلی راحته! چرا راحته؟ چون وقتی شما یک پروژه میسازی تنها با تغییر کاور و صوت آهنگ میتونید در عرض چند دقیقه یک موزیک اکولایزر جدید تولید کنید.

چطوری باهاش کسب درآمد کنیم؟

شما میتونید به پیج خواننده های نوپا برید یا حتی به خواننده های معروف ایمیل یا پیام بدید که: بنده یک طراح موزیک اکولایزر هستم اگر تمایل داشتید جهت ساخت ویدیو اکولایزر برای موزیک های شما باهم همکاری کنیم، ارادتمند شما (مثلا شیرافکن)

خب شاید این روش نگیره و بعد از یک مدت پشیمون بشید اما راه های دیگه ای هم هستن که شمارو به درآمد برسونن، مثلا شما میتونید یک پیجی داخل اینستاگرام برای خودتون بزنید و در اون پیج موزیک خواننده های معروف رو تک تک داخل اون پیج بزارید. باز شاید این روش هم قدیمی شده باشه اما یک روش نوین ما ابداع کردیم که روش ترکیبی ساخت موزیک اکولایزر + تایپوگرافی + تایمر و نوار ابزار که بصورت حرفه ای در ویدیوهای آموزشی براتون گذاشتیم به احتمال خیلی زیاد شما حتما در این راه به درآمد خوبی میرسید که البته باید پشتکار داشته باشید و کار هرکسی نیست.

آموزش رایگان ساخت موزیک equalizer مثل رادیوجوان در افتر افکت

ما اومدیم یکی از قسمت های آموزشی رو براتون رایگان کردیم که شما اگر توانایی خرید آموزش رو نداشتید حداقل سود کافی رو ببرید اما اگر بخواهید تمام بهره رو از این آموزش ببرید باید ویدیوی دوم و سوم رو هم ببینید.

 

ویدیو دمو قسمت اول از موزیک اکولایزر ساخته شده در آموزش

 

ویدیو دمو قسمت دوم و سوم از موزیک اکولایزر ساخته شده در آموزش

 

پیشنیاز دوره آموزش موزیک اکولایزر

پیشنیاز دوره فقط یک سیستم جهت نصب افترافکت بر روی اون هستش که سیستمتون باید سخت افزار متوسطی رو داشته باشه نه خیلی قوی نیاز داره نه خیلی ضعیف (ترجیحا کامپیوتر باشه نه لپتاپ، چون برای رندر گرفتن لپتاپ خیلی داغ میکنه و اگر خنک کننده نداشته باشید ممکنه آسیب سخت افزاری ببینه)

سرفصل های دوره ساخت ویدیو equalizer

این آموزش به سه بخش تقسیم شده که کارهایی که در قسمت ها انجام شده رو میتونید داخل دمو ببینید:

  1. یک موزیک اکولایزر مربعی ساخته میشود که یک کاور دارد و یک کاور هم با ضرب آهنگ موزیک عقب و جلو میرود، یک خط equalizer هم پایین کاور درحال حرکت است.
  2. در این ویدیو یک موزیک دیگر در پروژه استفاده شده است که اینبار کاور موزیک رو بصورت دایره ای شکل در اوردیم، خط equalizer اون روهم دور کاور دایره ای قرار دادیم، یک نوار ابزار حرفه ای پشت کاور قرار دادیم، یک نوار ابزار در پایین کاور قرار دادیم و یک تایمر که با یک تکه کد ساختیم (کُد آماده داخل فایل های آموزشی میباشد و شما میتوانید بعد از خرید دوره به این کد دسترسی داشته باشید) که همه ی این نوار ابزار ها و تایمر بصورت متغیر هستند، یعنی با جلورفتن و پیشرفت موزیک، این نوار ابزارها پُر میشوند و تایمر تغییر میکنه (مثلا ثانیه 10موزیک باشیم، تایمر میزنه 00:10 ).

 

آموزش ساخت موزیک اکولایزر حرفه ای در افتر افکت
ساخت موزیک اکولایزر قسمت 1 (رایگان)
21:00 دقیقه

فایل پروژه قسمت اول : دانلود


 

ساخت موزیک اکولایزر قسمت 2 (رایگان)
50:00 دقیقه

فایل پروژه قسمت دوم : دانلود (لینک منقضی شده)


 

ساخت موزیک اکولایزر قسمت 3 (رایگان)
07:00 دقیقه

فایل پروژه قسمت سوم : دانلود

 

دیدگاهتان را بنویسید