آموزش تغییر آدرس ورود به وردپرس wp-admin (بدون افزونه)

تغییر آدرس لاگین وردپرس
[vc_row][vc_column][vc_column_text]با سلام خدمت کاربران و دانش آموزان محترم وبسایت نیک98، در این دوره آموزشی ما سعی کردیم خیلی مختصر این آموزش رو برای شما ضبط کنیم (برای راحتی شما) ; اما تمام نکات ریز و درشت در این آموزش گفته شده که با کمترین زمان میتونید آدرس wp-admin.php و wp-login.php در وردپرس رو به آدرس دلخواه خودتون تغییر بدید.

این آموزش رایگان شد

تغییر آدرس ورود به پیشخوان وردپرس بدون افزونه

خیلی از افرادی که سایت وردپرسی دارن این دغدغه رو دارند که نمیخوان کسی بفهمه سایتشون با وردپرس ساخته شده و میخوان امنیت سایتشون رو به بالاترین درجه برسونن یا دوست ندارن آدرس ورود به پیشخوان وردپرس سایتشون برای کسی قابل رؤیت باشه. به همین دلیل ما آموزش کاملی رو برای شما ضبط کردیم که میتونید توی N دقیقه آدرس ورود به پیشخوان وردپرستون رو مخفی کنید.

افزایش امنیت وردپرس

قطعا یکی از راه های افزایش امنیت همین راهِ تغییر آدرس ورود وردپرس هست، که با عوض کردنش یکی از راه های نفوذ رو میبندید و اگر هکر بخواد از باگ های لاگین وردپرس برای نفوذ و اتک زدن به سایتتون استفاده کنه، اونموقع دیگه آدرس لاگین وردپرس رو پیدا نمیکنه که نفوذ کنه.

چرا این آموزش رو ببینیم؟ چرا بقیه آموزشا نه؟

خیلی از آموزش های رایگان و غیر رایگان در سطح نت ملاحظه میکنید که با افزونه های جانبی برای وردپرس کار میکنن و ادرس wp-admin رو با افزونه وردپرسی تغییر میدن، خب مشکلاتی رو در آینده برای شما داره که برای مثال: سنگین شدن سایت و پایین اومدن سرعت لودینگ سایت، همچنین بالا رفتن درخواست های سایت که همه ی این موارد توی سئوی سایت شما تاثیر منفی رو در بر میگیره، اما ما اومدیم به صورت دستی و بدون افزونه این کارهارو انجام دادیم، که هم توی سئوی شما تاثیر بد نزاره و هم بدونید که دقیقا دارید با سایتتون چیکار میکنید و یکمم با کُد های وردپرس آشنا بشید ( در حد مبتدی ( از 0 )).

 

آموزش تغییر آدرس wp-admin
تغییر wp-admin وردپرس
07:00 دقیقه

 

دیدگاهتان را بنویسید